11 Kasım 2015 Çarşamba

1.BEN


Hey !!! Naber moruk?
Ben süperim, buralar yıkılıyo yaaa. Her gece başka bir mekada sulanıyoruz yani içiyoruz dostum anlıyor musun? Bence anlasın sen onu, çaktın köfteyi yeaaaH.

Bu gün şahane bir olay oldu. Odamda oturmuş müzik dinliyor, xbok'umla oynuyordum. Hayır yanlış yazmadım hemen havaya girme ahbap! Bildiğin kendi bokumla oynuyordum yeaaahh. Bir anda duvardaki posterler titremeye başladı, bir baktım benim yatak da titriyor. "Oh shit!!" diyerek elimdeki boku postere fırlattım. Çok cool bir hareketti yoo. Gülmekten nefesim kesildi var ya bir baktım yerlerdeyim. Yuvarlandım biraz böyle abarttım gülmeyi falan. Sonra geçen hafta yatakta yediğim ve uyurken kaybettiğim hamburgeri buldum yatağın altında. Bu meret gerçekten bozulmuyor heee. GDO'lu falan dedikleri bu herhalde. Biraz soğumuştu ama lezzeti yerindeydi be genç.

Sonra birden farkettim ki titreşim kesilmiş, odanın içinde Woooooww Wooooww diye bir ses dönüyor. Elektrik kesilmiş, müzik kesilmiş "Neler oluyor burada? Lanet olsun!!" diyerek ayağa fırladım birden. En kızgın ve tehtidkar bakışlarımla duvarda asılı olan aynaya baktım. Baktım ama aynadaki suratım hiç de tehditkar değil tersine çok ciddi bir bakışa sahipti adamım.

Olduğum yerde dönüp bir daha pis bakış yaptım ama aynadaki ben hiç tınmadı. Ardından o salak gözlükleri nereden bulduğumu düşünüp çıkartmak için elimi yüzüme attım ama o da nesi gözümde gözlük falan yok!! Sonra burnuma pis bir koku geldi EEeüüüüüvv elimdeki boku yüzüme sürmüşüm. Yine bir gülme krizi geldi, yarıldım bu sefer ama yaaaa.

Aynadan gelen bir tokatla kendime geldim. Tekrar dönüp baktığımda ıslak mendille elini siliyordu gözlük takmış olan ben. Ben yani kendim, aynadaki görüntüm yani anlıyor musun? tokat attı yaaa!!! İnsanlık dışı değil mi bu yaaa!! Dava açıcam kendime, hakkımı arıycam, bana bir avukat telefonu versene....
 -------------------------------------------------------------0-----------------------------------------------------------

Sevgili Bilim dostlarım;
Çok fazla detaya girmeden kısaca konuyu özetleyeceğim. 21,350. deneyim olan "Maddenin aynı anda iki ayrı yerde bulunabilmesi" için yaptığım çalışmalar sırasında paralel evrenlere kapılar açabileceğimi farkettim. Tabi ki dürtüsel olarak ilk tercihim diğer "Ben" leri bulmak ve bilime olan katkılarını değerlendirmek varsa yeni buluşlarını kendi buluşlarımla birleştirerek evrendeki kaosu çözmek idi.

Açtığım ilk kapıda karşıma çıkan " Ben" in, yukarıda arkadaşına yazmış olduğu mektupta da anlayacağınız üzere başarısız bir alternatifim olduğunu görerek hayal kırıklığı yaşadığımı belirtmeliyim. Kendisini malesef açtığım ilk kapıda karşılaştığım ilk "Ben" olduğu için "1. Ben" olarak adlandırmak zorunda kaldım.

1. Ben; arkadaşına yazdığı bu elektronik mektupta ( ki gerçek metni bozmamak kaygısıyla yaptığım binlerce düzeltme sonucunda ancak bu kadar anlaşılır bir hal aldı) zatıalimden ettiği şikayet doğrultusunda kendi kendisine dava açtı ve haklı bulunarak darp suçundan 4 ay 15 gün ceza aldı.
Bu tatsız alternatif tabi ki deneylerimin devamını etkilemeyecek. Yeni kapılar ve yeni keşifler için tekipte kalın yoo.
 

Hiç yorum yok: